Logo Pracuj.pl

Automatyk Utrzymania Ruchu

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

Unilever Polska Sp. z o.o.

Józefa Ignacego Kraszewskiego 20

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Zadaniem tego stanowiska jest zapewnienie profesjonalnego utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych w fabryce - usuwanie bieżących awarii i usterek, realizacja planowanych przeglądów maszyn i przeprowadzanie modernizacji sterowania maszyn.

W zależności od wiedzy i doświadczenia kandydatów na tym stanowisku mamy zróżnicowaną ofertę płacową.

Nasze wymagania

  • praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • znajomość elektroniki
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy 3-zmianowej 4-brygadowej po okresie adaptacji)
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe) o profilu automatyka, mechatronika lub elektronika
  • biegła obsługa komputera
  • chęć rozwoju w obszarze utrzymania ruchu i doskonalenie takich umiejętności jak: umiejętność diagnostyki systemów sterowania w celu wykrycia usterek, umiejętność programowania i obsługi sterowników Siemens S7, obsługi oprogramowania PCS7, robotów KUKA, MITSUBISHI
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej fabryce, w zgranym zespole ludzi!
  • wdrożenie na stanowisku, wsparcie doświadczonego zespołu, zdobywanie uprawnień
  • długotrwała współpraca na podstawie umowy o pracę z Unilever
  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika (podstawa brutto + dodatki za pracę zmianową i za obecność, premia kwartalna i roczna)
  • nagrody w programie doceniania pracowników
  • nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień
  • komfort pracy – nowoczesne narzędzia, profesjonalny warsztat i dbałość o warunki socjalne
  • bogata oferta benefitów
  • dodatkowy płatny urlop ojcowski
  • dodatkowy płatny urlop wypoczynkowy dla pracowników pracujących w systemie 4-brygadowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja online

2

Rozpatrywanie aplikacji - HR

3

Rozpatrywanie aplikacji - Line Manager

4

Rozmowa kwalifikacyjna

Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, tworzymy różnorodne marki i docieramy z naszymi produktami do ludzi na całym świecie. Równolegle dbamy o zrównoważony rozwój naszej firmy, o sukces naszych marek i naszych pracowników. Razem możemy czuć się dobrze w pracy, którą wykonujemy każdego dnia. W Unilever jesteś otoczony przez inspirujących liderów i wspierających współpracowników, dzięki temu realizujesz swój cel, wnosisz świeże pomysły i po prostu jesteś sobą.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

tel. 665 980 241

Fb: @UnileverPolskaFabryki

Automatyk Utrzymania Ruchu, Józefa Ignacego Kraszewskiego 20, Bydgoszcz