Oferta pracy

Automatyk Utrzymania Ruchu

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

Unilever Polska Sp. z o.o.

Józefa Ignacego Kraszewskiego 20

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Zadaniem tego stanowiska jest zapewnienie profesjonalnego utrzymania ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych w fabryce - usuwanie bieżących awarii i usterek, realizacja planowanych przeglądów maszyn i przeprowadzanie modernizacji sterowania maszyn.

W zależności od wiedzy i doświadczenia kandydatów na tym stanowisku mamy zróżnicowaną ofertę płacową.

Nasze wymagania

  • praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • znajomość elektroniki

  • dyspozycyjność (gotowość do pracy 3-zmianowej 4-brygadowej po okresie adaptacji)

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe) o profilu automatyka, mechatronika lub elektronika

  • biegła obsługa komputera

  • chęć rozwoju w obszarze utrzymania ruchu i doskonalenie takich umiejętności jak: umiejętność diagnostyki systemów sterowania w celu wykrycia usterek, umiejętność programowania i obsługi sterowników Siemens S7, obsługi oprogramowania PCS7, robotów KUKA, MITSUBISHI

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej fabryce, w zgranym zespole ludzi!

  • wdrożenie na stanowisku, wsparcie doświadczonego zespołu, zdobywanie uprawnień

  • długotrwała współpraca na podstawie umowy o pracę z Unilever

  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika (podstawa brutto + dodatki za pracę zmianową i za obecność, premia kwartalna i roczna)

  • nagrody w programie doceniania pracowników

  • nagrody w programie zgłaszania pomysłów-usprawnień

  • komfort pracy – nowoczesne narzędzia, profesjonalny warsztat i dbałość o warunki socjalne

  • bogata oferta benefitów

  • dodatkowy płatny urlop ojcowski

  • dodatkowy płatny urlop wypoczynkowy dla pracowników pracujących w systemie 4-brygadowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Rozpatrywanie aplikacji - HR

3

Rozpatrywanie aplikacji - Line Manager

4

Rozmowa kwalifikacyjna

Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, tworzymy różnorodne marki i docieramy z naszymi produktami do ludzi na całym świecie. Równolegle dbamy o zrównoważony rozwój naszej firmy, o sukces naszych marek i naszych pracowników. Razem możemy czuć się dobrze w pracy, którą wykonujemy każdego dnia. W Unilever jesteś otoczony przez inspirujących liderów i wspierających współpracowników, dzięki temu realizujesz swój cel, wnosisz świeże pomysły i po prostu jesteś sobą.

Przewiń do profilu firmy

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

tel. 665 980 241

Fb: @UnileverPolskaFabryki