Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk Utrzymania Ruchu

DAN CAKE POLONIA

Transportowców 15

Chrzanów

Twój zakres obowiązków

  • bieżący serwis i nadzór nad pracą linii automatycznych mających na celu zapewnienie ciągłości funkcjonowania i wydajności

  • diagnostyka i naprawa układów sterowania i napędów automatyki przemysłowej

  • analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych - podejmowanie inicjatyw w zakresie usprawniania eksploatacji maszyn i urządzeń, optymalizacji kosztów utrzymania ruchu i wprowadzania działań prewencyjnych

  • dokonywanie przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji wykonywanych przeglądów i napraw

  • czynny udział przy uruchamianiu lub transferowanych linii

  • aplikacja zmian i modyfikowanie w istniejących liniach

  • współpraca z działami produkcji i jakości

Nasze wymagania

  • wykształcenie nim średnie kierunkowe preferowane (ew. ostatni rok studiów na wymienionych kierunkach): automatyka, automatyka-robotyka, automatyka-elektrotechnika, elektronika

  • znajomość obsługi i programowania sterowników PLC w szczególności firmy ,,Siemens", paneli operatorski oraz falowników firmy SEW

  • znajomość układów sterowania i napędów pneumatycznych firm Festo

  • umiejętność diagnostyki oraz naprawy układów elektrycznych, sterowania, oraz pneumatyki

  • uprawnienia SEP do 1kV w zakresie eksploatacji, obsługi konserwacji, remontów i montażu

  • znajomość przemysłowych protokołów komunikacyjnych (Profibus, CAN, Ethernet, itp.)

  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych i pneumatyczmych

  • min. podstawowa znajomość zagadnień mechaniki maszyn

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej firmie

  • udział w niepowtarzalnych projektach w międzynarodowej firmie

  • pracę z ciekawymi ludźmi w dobrej atmosferze

  • Benefity

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne