Oferta pracy

Automatyk Utrzymania Ruchu

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.O firmie

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Ceramiczna 1

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego

  • Konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów

  • Prowadzenie i koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami

  • Tworzenie raportów z awarii oraz ich analiza wraz z działaniami naprawczymi i zapobiegawczymi

  • Sporządzanie specyfikacji, dokumentacji technicznej i jakościowej dla firmy oraz jej podwykonawców

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do maszyn

  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn

  • Nadzór nad pracami firm podwykonawczych

  • Prowadzenie i nadzór nad jakością wykonywania czynności prewencyjnych w ramach TPM

  • Kontrola elementów bezpieczeństwa

  • Udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka i Robotyka lub pokrewne) lub średnie techniczne (Mechatronika)

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, w szczególności w diagnozowaniu maszyn oraz analizie i pisaniu programów PLC (Mitsubishi, Siemens)

  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych

  • Dobra znajomość MS Office

  • Znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia G1, G2, G3, jak również znajomość Visual Studio, C#, systemów wizyjnych Keyence oraz robotów Fanuc

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stałe godziny pracy (zmianowy system pracy)

  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z indywidualnym pakietem szkoleń

  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe oraz wiele innych)

  • Pracę w środowisku nowoczesnych technologii wśród wyspecjalizowanych pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

Weryfikacja CV

2

Spotkanie kwalifikacyjne

3

Decyzja o zatrudnieniu

Od wielu lat staramy się robić wszystko, aby zmniejszać zanieczyszczenie powietrza, którym oddychasz. To dlatego tworzymy produkty, które dbają o środowisko. Wierzymy, że robimy coś ważnego także dla Ciebie. Wiemy również, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągać zakładanych celów i rozwijać naszej organizacji. Dlatego też od początku istnienia firmy staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową. Dołącz do nas. Naszym sukcesem są ludzie!

Przewiń do profilu firmy