Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk Utrzymania Ruchu

GLASSKONO firmie

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

GLASSKON - producent szyb zespolonych, do swojego zespołu poszukuje Kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez bieżącą konserwację maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • bieżące diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek
  • planowanie przeglądów technicznych, remontów maszyn i urządzeń oraz instalacji technologicznych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe, elektrotechnika, elektromechanika automatyka lub pokrewne
  • minimum 2 lata praktycznego doświadczenia zawodowego w dziale utrzymania ruchu firmy produkcyjnej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, dokumentacji technicznej i rysunku technicznego
  • praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia SEP oraz podstawowa znajomość programowania sterowników PLC

 OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez GLASSKON w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.).

Ogłoszenie archiwalne