Oferta pracy

Automatyk Utrzymania Ruchu

Lisner Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W ramach aktualnie prowadzonych rekrutacji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zadania:

  • Monitorowanie stanu urządzeń pod względem układów zasilania oraz sterowania,
  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych,
  • Zapewnienie ciągłości pracy zautomatyzowanych maszyn produkcyjnych,
  • Analiza programów sterowników PLC w celu usuwania awarii,
  • Parametryzacja falowników (Danfoss, SEW, Mitsubishi) oraz serwonapędów,
  • Czytanie oraz tworzenie nowych schematów elektrycznych maszyn,
  • Dobór, wymiana oraz naprawa aparatury kontrolno - pomiarowej oraz elementów automatyki.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, techniczne (np. z zakresu automatyki lub elektroniki),
  • Doświadczenie w programowaniu falowników i sterowników PLC,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektroniki,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Sumienność i rzetelność w codziennej pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
  • Stabilne zatrudnienie na odpowiedzialnym stanowisku,
  • Szkolenia z międzynarodowych standardów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy