Logo Pracuj.pl

Automatyk Utrzymania Ruchu

Imperial Tobacco Polska S.A.O firmie

  • Kościan
    Kościan, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za prawidłową pracę maszyn, urządzeń, linii technologicznych pod względem elektronicznym i automatycznym
  • odpowiedzialność za diagnostykę oraz bieżące regulacje, naprawy, usuwanie przyczyn awarii
  • przeprowadzanie planowych konserwacji i przeglądów

Nasze wymagania

  • minimum wykształcenie średnie techniczne (np. automatyka przemysłowa, elektrotechnika, mechatronika)
  • znajomość diagnostyki sterowników PLC, np. Siemens
  • znajomość budowy elektronicznych systemów zabezpieczeń
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
  • uprawnienia do 1 kV
  • gotowość do pracy zmianowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dyżury lekarza w biurze
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • premia roczna tzw. "13stka"
  • dofinansowanie do wyżywienia
  • system kafeteryjny MyBenefit
  • bezpłatny transport

W zależności od posiadanej wiedzy i doświadczenia istnieje możliwości zatrudnienia na stanowisku Młodszego Automatyka.

Dojazd

Oferujemy bezpłatny transport autobusami pracowniczymi z Poznania, Kościana i Szamotuł (na każdą zmianę).

Można dojechać do nas również komunikacją miejską - autobusem linii 811 i 821 z pętli autobusowej Ogrody w Poznaniu.

Dla osób zmotoryzowanych dogodny dojazd drogą krajową 92 oraz trasą S11.

Aktualne oferty pracodawcy
AMA/2022

Automatyk Utrzymania Ruchu, Kościan