Oferta pracy
21/0407
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk Utrzymania Ruchu

HR WISE sp. z o. o. O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 19 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa maszyn oraz urządzeń zgodnie z wewnętrznymi procedurami, harmonogramem oraz dokumentacją techniczną w zakresie automatyki maszyn

  • Aktualizacja schematu automatyki w zakresie dostosowania oprogramowania sterowników PLC

  • Analiza uszkodzeń aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki oraz wykonywanie napraw

  • Wykonywanie przeglądów układów sterowania, automatyki linii produkcyjnych, systemów elektrycznych oraz automatycznych maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe kierunkowe – preferowany kierunek Automatyka.

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu lub innym o podobnym zakresie obowiązków

  • Wiedza praktyczna w zakresie układów automatyki przemysłowej

  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV

  • Dużej motywacji do pracy oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Gotowości do pracy w systemie jedno-zmianowym od poniedziałku do piatku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Motywujący system wynagrodzenia

  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, multikafeteria ect

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz awansu w strukturach firmy

HR WISE sp. z o. o.

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje