Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk Utrzymania Ruchu

HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE SP. ZO.O.O firmie

HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE SP. ZO.O.

Gubińska 63

Krosno Odrzańskie

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn elektrycznych na wydziałach produkcyjnych,

  • codzienna kontrola urządzeń kontrolno-pomiarowych,

  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstania,

  • przeglądy, konserwacje, naprawy i remonty maszyn i urządzeń przemysłowych,

  • wykonywanie instalacji elektrycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym lub energetycznym / pokrewne,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk/automatyk min 3 lata, (w przypadku wykształcenia zawodowego – min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku),

  • samodzielność, umiejętność logicznego myślenia,

  • umiejętność analizy schematów elektrycznych,

  • doświadczenie w naprawach, konserwacjach i remontach maszyn przemysłowych i urządzeń automatyki przemysłowej.

Mile widziane

  • Uprawnienia energetyczne gr. 1 i/lub gr.2 i/lub gr.3 na stanowisku E i D.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • stałe wynagrodzenie + system premiowy

  • bogaty pakiet socjalny

  • dodatek za dyspozycyjność

  • kursy, szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Firma HOMANIT Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. to wiodący producent cienkich, wysoko uszlachetnionych płyt HDF/MDF.

Przewiń do profilu firmy