Oferta pracy

Automatyk Utrzymania Ruchu

DevireO firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna z branży elektrotechnicznej. W związku  z rozwojem struktur firma poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych, wykonywanie napraw i przeglądów prewencyjnych zgodnie z harmonogramem
  • Współpraca z utrzymaniem ruchu  w zakresie rozwiązywania problemów z automatyką
  • Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań prewencyjnych w celu usprawnienia ciągłości pracy
  • Dokonywanie przeglądów okresowych
  • Udział w projektach - wdrażanie nowych maszyn i urządzeń, optymalizacja pracy maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub inżynierskie o profilu automatycznym, elektronicznym lub pokrewnym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu
  • Znajomość automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki
  • Umiejętność diagnostyki maszyn przemysłowych, oprogramowania sterowników PLC
  • Umiejętność analitycznego myślenia, gotowość do podejmowania decyzji

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premia i nagroda roczna
  • Pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Miejsce pracy: Szczecinek (woj. zachodniopomorskie)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

Ogłoszenie archiwalne