Oferta pracy

Automatyk Utrzymania Ruchu

Goldman Recruitment

  • Legnica, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
Da naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją i projektowaniem narzędzi oraz części dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Automatyka Utrzymania ruchu.
Automatyk Utrzymania RuchuNumer ref.: 192565/7287

Opis stanowiska:

  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie,
  • bieżące przeglądy, konserwacje i naprawy maszyn oraz instalacji,
  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń,
  • dokonywanie usprawnień w układach sterowania maszyn,
  • udział w projektach związanych z modernizacją układów sterowania maszyn,
  • tworzenie raportów i dbałość o dokumentację dotyczącą napraw i konserwacji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wykształcenie związane z automatyką przemysłową – sterowania PLC, robotyka, napędy elektryczne),
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk/automatyk w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość zagadnień dotyczących działania układów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • wiedza z podstaw programowania sterowników PLC Mitshubishi, Omron,
  • wiedza z podstaw budowy i działania układów sterowania silnikami,
  • dostępność do pracy zmianowej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach.

Ogłoszenie archiwalne