Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk Utrzymania Ruchu

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 2

  • Lodowa 80, Widzew, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Lodowa 80

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Stałe monitorowanie urządzeń i zapobieganie wystąpieniu awarii w obrębie linii produkcyjnych

  • Diagnozowanie przyczyn awarii i naprawa maszyn

  • Dbałość o przeglądy okresowe urządzeń zgodnie z ich harmonogramem

  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń – bieżąca kontrola i konserwacja

  • Programowanie sterowników PLC

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika)

  • Uprawnienia SEP

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z naprawą i konserwacją maszyn

  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej i samodzielność

  • Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są elementy uszczelniające z kauczuku dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu/Automatyk

Przewiń do profilu firmy