Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk Utrzymania Ruchu

DUMAT sp. z o.o.

  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • naprawa oraz dbanie o bieżące utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych

  • programowanie i dostosowywanie oprogramowania sterującego urządzeniami produkcyjnymi do wymaganych parametrów

  • kontrola działania układów bezpieczeństwa

  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami maszyn

  • współpraca z serwisami oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • wyższe wykształcenie techniczne (elektryczne, elektrotechniczne, automatyczne, energetyczne)

  • praktyczna umiejętność programowania PLC Siemens (mile widziana znajomość Lenze)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych

  • znajomość podstawowych mechanizmów automatyki przemysłowej

To oferujemy

  • możliwość uzyskania uprawnień SEP

  • możliwość odbycia kursu z programowania PLC Lenze

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z 30- letnia historią

O nas

Firma Dumat działa nieprzerwanie od 1991 r. W związku z rozbudową zakładu, poszukujemy pracowników do pracy w nowo-powstającej ocynkowni.