Automatyk Utrzymania Ruchu

  • Piwniczna-Zdrój, małopolskie
  • Specjalista
  • 28.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 27.06.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "MASSPOL" sp. z o.o.

    Poszukuje kandydatek/(-ów) na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piwniczna-Zdrój

    ZADANIA:

    • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
    • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń, usuwanie awarii oraz diagnostyka układów automatyki
    • Udział w remontach i modernizacjach linii produkcyjnych
    • Optymalizowanie pracy maszyn i urządzeń
    • Współuczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych
    • Współpraca z obszarem produkcji i firmami zewnętrznymi

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
    • Znajomość zagadnień z dziedziny automatyki przemysłowej
    • Podstawowa znajomość budowy oraz umiejętność obsługi, diagnozowania i serwisowania elementów automatyki przemysłowej i systemów sterowania
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Dużą samodzielność działania
    • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
    • Szkolenia zawodowe
    • Przyjazną atmosferę