Oferta pracy

Automatyk utrzymania ruchu

SKF Polska S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz prawidłowej pracy maszyn i urządzeń.

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii.

  • Realizacja i nadzór w zakresie działań prewencyjnych i korygujących.

  • Realizacja przeglądów i remontów zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną.

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonanymi naprawami i przeglądami.

  • Analiza i modyfikacja istniejących układów automatyki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: Technik: profil elektryczny, automatyka, robotyka (pożądane: Inżynier o specjalności automatyka przemysłowa, robotyka.)

  • Kilkuletni staż w firmie o podobnym profilu. Podstawowa wiedza z zakresu technicznego (utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń).

  • Dyspozycyjność (praca 3zmianowa).

  • Znajomość systemów operacyjnych:

  • Siemens S7-300, S5

  • Siemens S7-1200, S7-1500

  • Sinumerik 840Dsl, 804C, 804D, 802Dsl

  • Micromaster 440, 420,

  • Sinamics G120, S120

  • Roboty przemysłowe Kuka, ABB

  • Servo napędy Lenze, Siemens, Festo, SMC, Bosch, Indramat

Mile widziane

  • Znajomość czytania dokumentacji technicznej.

  • Znajomość układów automatyki przemysłowej.

  • Otwartość, gotowość na poszukiwanie nowych rozwiązań, udoskonaleń.

  • Umiejętność sprawnego organizowania pracy.

  • Zorientowanie na rezultat i najwyższą jakość.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, w tym znajomość narzędzi rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.

  • Duża motywacja osobista i zaangażowanie.

  • Gotowość podjęcia dodatkowych działań w zespołach projektowych.

To oferujemy

  • Benefit Medicover Sport.

  • Opieka medyczna Medicover.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Premia regulaminowa do 10% kwoty wynagrodzenia brutto / miesiąc.

  • Dofinansowanie wakacji letnich i zimowych z funduszu socjalnego.

  • Program referencyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

SKF jest wiodącym dostawcą technologii w skali globalnej od roku 1907. Naszą mocną stroną jest zdolność do stałego rozwijania nowych technologii – a następnie wykorzystywanie ich do tworzenia produktów zapewniających naszym klientom przewagę konkurencyjną.

Osiągamy to łącząc doświadczenie praktyczne zdobyte w ponad 40 różnych branżach przemysłu z wiedzą na temat wszystkich platform technologicznych SKF: łożysk i ich zespołów, uszczelnień, mechatroniki, usług i systemów smarowania.

Przewiń do profilu firmy