Ta oferta pracy jest nieaktualna od 222 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk Utrzymania Ruchu

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zakład Metalurgiczny WSK Rzeszów Sp. z o.o.
    35-078 Rzeszów, ul. Hetmańska 120;
    poszukuje kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad elektronicznymi układami sterowania takimi jak Fanuc, Heidenhain, Sinumerik
    • usuwanie bieżących awarii w zakładzie
    • aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych
    • wykonywanie ustawień parametrów pracy urządzeń produkcyjnych
    • przeprowadzanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe zawodowe techniczne o kierunku: automatyk, elektronik, elektromechanik
    • doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyk lub pokrewnych stanowiskach
    • zdolność szybkiego reagowania i rozwiązywania problemów technicznych
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnej j firmie produkcyjnej,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • bogaty pakiet socjalny

    Oferty spełniające powyższe kryteria, zawierające CV i list motywacyjny, proszę przysyłać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ TERAZ poniżej ogłoszenia.

    Wszystkim zainteresowanym gwarantujemy dyskrecję oraz zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej ofercie pracy do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 283 z późniejszymi zmianami)”.