Ta oferta pracy jest nieaktualna od 200 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk Utrzymania Ruchu

  • Stalowa Wola, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa UNIWHEELS jest jednym z czołowych europejskich dostawców felg aluminiowych do samochodów osobowych oraz jednym ze światowych technologicznych liderów w biznesie felg aluminiowych. Grupa posiada obecnie cztery zakłady produkcyjne - trzy w Polsce (w Stalowej Woli) oraz jeden w Niemczech (w Werdohl). W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU
    Miejsce pracy: Stalowa Wola

    Główne zadania na stanowisku:

    • Naprawa i modernizacja układów automatyki i pomiarów,
    • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw bieżących i zapobiegawczych,
    • Naprawa i modernizacja maszyn z systemami CNC i sterownikami PLC,
    • Wykonywanie prac przy projektach modernizacyjnych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego technicznego (automatyka i robotyka lub pokrewne),
    • Doświadczenie na stanowisku Automatyka w firmie produkcyjnej - mile widziane,
    • Umiejętność programowania sterowników PLC,
    • Znajomości systemów sterowania CNC (FANUC, SIEMENS),
    • Wiedzy w zakresie automatyki, robotyki, pneumatyki i elektroniki,
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego lub angielskiego,
    • Gotowości do podjęcia pracy w systemie 4- brygadowym.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
    • Pracę pełną ciekawych zadań oraz zapewniającą rozwój zawodowy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Możliwość zakupu firmowych produktów w preferencyjnych cenach.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.