Automatyk Utrzymania Ruchu

Hays Poland

  • Strzelce Opolskie

    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży chemicznej, poszukujemy Automatyka do działu Utrzymania Ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem

  • Utrzymywanie ciągłości pracy linii zautomatyzowanych

  • Uzupełnianie niezbędnej dokumentacji technicznej

  • Sprawdzanie i recenzowanie projektów z zakresu układów automatyki

  • Współpraca z elektromechanikami Działu Technicznego i pracownikami produkcji

  • Przeprowadzanie optymalizacji i modernizacji układów elektrycznych i automatyki oraz oprogramowania i wizualizacji

  • Dobór, montaż, uruchomienie i kalibracja układów aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Pomiary elektryczne maszyn, urządzeń, instalacji, stacji zasilających zgodnie z harmonogramem

  • Zarządzanie magazynem części zamiennych niezbędnych do realizacji powierzonych zadań

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie kierunkowe min. średnie techniczne

  • uprawnienia elektryczne i pomiarowe SEP eksploatacja i dozór, gr. 1 i gr. 2

  • uprawnienia na podnośniki nożycowe

  • znajomość języka angielskiego technicznego

  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. 2 lata

Pracodawca oferuje

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • kartę multisport

  • dofinansowanie do posiłku

  • dodatki urlopowe i świąteczne

  • nagrody jubileuszowe

  • bogaty pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • bony żywieniowe