Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk Utrzymania Ruchu

Brueggen Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wilga 59, Wilga (pow. garwoliński)
    Wilga (pow. garwoliński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Brueggen Polska Sp. z o.o.

59

Wilga (pow. garwoliński)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawności i dostępności linii technologicznych, maszyn i urządzeń w obszarze produkcji i pakowni poprzez:

  • - Diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek technicznych w zakresie układów elektrycznych automatyki i sterowania,

  • - Wykonywanie działań prewencyjnych zgodnie z założonym harmonogramem,

  • - Raportowanie pracy i obsługę magazynu części zamiennych w systemie CMMS.

  • Modyfikowanie istniejących i wykonywanie nowych instalacji elektrycznych oraz systemów sterowania.

  • Zgłaszanie pomysłów usprawnień i projektów optymalizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ewentualnie absolwent uczelni technicznej.

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (Automatyka, Mechatronika lub pokrewne).

  • Znajomość układów automatyki przekaźnikowo-stykowej.

  • Umiejętność interpretacji dokumentacji technicznej i technologicznej w tym schematów elektrycznych.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji.

  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej ze szczególnym uwzględnieniem układów napędowych opartych na falownikach i serwonapędach (Siemens, SEW, Danfoss).

  • Dokładność, samodzielność, komunikatywność.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 dni od godz. 6:00 do godz. 18:00; 3 dni wolne; 3 noce od godz. 18:00 do godz. 6:00; 3 dni wolne).

Mile widziane

  • Wyksztalcenie wyższe kierunkowe.

  • Umiejętność programowania i diagnostyki sterowników.

  • Uprawnienia energetyczne Gr I E min. do 1kV.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia.

  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, bezpłatne wejścia na basen oraz deputaty produktowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • deputaty produktowe

  • bezpłatne wejścia na basen

Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych, musli i batonów. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą.

Przewiń do profilu firmy