Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk utrzymania ruchu

PowerJobs Sp. z o.o.

6 0008 000 brutto / mies.
  • Żory

    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Godziny pracy:6:00-18:00; 18:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + dodatek zmianowy

Twój zakres obowiązków

  • diagnostyka i naprawa maszyn CNC na gruncie szeroko pojętej automatyki;

  • udział w nowych projektach automatyzacji stanowisk i maszyn;

  • programowanie PLC, parametryzacja CNC;

  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość komputerowych systemów CMMS;

  • znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing oraz KAIZEN i TPM;

  • znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny pneumatyki oraz hydrauliki siłowej;

  • znajomość systemów PLC takich jak (Siemens S5/S7/1200/1500, Omron, Hitachi, IDEC, Mitsubishhi), systemów CNC (Fanuc, Simodrive/Simotion/Sinamics, Mitsubishi Melds/Mazatrol, Okuma OS);

  • znajomość i tworzenie projektów przy użyciu TIA Portal;

  • znajomość systemów robotyzacji FANUC;

  • gotowość do rozpoczęcia pracy w systemie równoważnym.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę bezpośrednio pod zakładem;

  • premię uznaniową - 10% wynagrodzenia podstawowego;

  • 25% premii za pracę w systemie równoważnym;

  • pakiet socjalny (m.in. tzw. wczasy pod gruszą);

  • system poleceń pracowniczych.

Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • premie

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Przewiń do profilu firmy