Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk Utrzymania Ruchu

  • Żory, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obróbka plastyczna rur, obróbka skrawaniem, branża samochodowa elementy do układów wydechowych; MCS Sp. z o.o. powstała i rozpoczęła działalność w 2009 roku. Należy do MANGATA HOLDING notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

    AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU
    Miejsce pracy: Żory

    OPIS STANOWISKA:

    • Diagnostyka i naprawa maszyn na gruncie szeroko pojętej automatyki/elektroniki/elektrotechniki,
    • Tworzenie nowych projektów automatyzacji stanowisk i maszyn,
    • Programowanie PLC, parametryzacja CNC,
    • Kompletna realizacja projektów z dziedziny automatyki i pokrewnych (od projektu, przez zamówienie po wykonanie i uruchomienie),
    • Tworzenie dokumentacji technicznej w odpowiednim zakresie,
    • Wykonywanie działań obsługi prewencyjnej i przewidującej dla maszyn i urządzeń we właściwym zakresie,
    • Praca z systemem CMMS UR, oraz raportowanie w nim swojej pracy,
    • Czynny udział w programach międzywydziałowych typu KAIZEN, TPM, LEAN.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie techniczne w kierunku Automatyka, Elektrotechnika (minimum średnie), wykształcenie wyższe kierunkowe będzie dodatkowym atutem,
    • Aktualna wiedza z zakresu szeroko pojęte elektrotechniki, elektroniki i automatyki,
    • Znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny pneumatyki oraz hydrauliki siłowej,
    • Minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyka, udokumentowana praca w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość, umiejętność diagnostyki, programowanie, parametryzacja, systemów PLC takich jak (Siemens S5/S7/1200/1500, Omron, Hitachi, IDEC, Mitsubishhi), systemów CNC (Fanuc, Simodrive/Simotion/Sinamics, Mitsubishi Melds/Mazatrol, Okuma OS), systemów robotyzacji FANUC,
    • Umiejętność projektowania, wykonywania i uruchamiania projektów z zastosowaniem automatyzacji,
    • Umiejętność dokonywania napraw osprzętu i elementów z zakresu elektrotechniki/automatyki/elektroniki,
    • Rozwinięte zdolności analityczne związane z diagnostyką maszyn oraz przewidywaniem
      i zapobieganiem skutkom awarii, również na gruncie elektrotechnicznym,
    • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu potrzebnym do zrozumienia dokumentacji technicznej
      i komunikatów maszynowych,
    • Uprawnienia elektryczne kategorii E1 do 1kV, mile widziane uprawnienia kategorii D1,
    • Znajomość idei komputerowych systemów CMMS do zarządzania UR, doświadczenie z systemem SUR-FBD będzie dodatkowym atutem,
    • Znajomość i umiejętność pracy wg norm ISO TS 16949/14001/18001 będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Dobre warunki pracy i wynagradzania,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Umowa na okres próbny, a następnie na czas nieokreślony,
    • Szeroki pakiet socjalny,
    • Opiekę medyczną,
    • Ubezpieczenie grupowe.
    Szukasz pracy? Nie czekaj dłużej.
    Wyślij swoje CV a my się z tobą skontaktujemy.
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, iż:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MCS Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach, przy ul. Strażackiej 43 zwana dalej Spółką,
    2. Pełnomocnikiem ds. ochrony danych w MCS Sp. z o.o. jest Mirosław Uczniak, [email protected]
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
      -     przeprowadzenia procesu rekrutacji
    1. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres:
      -     3 miesięcy
    1. Udostępnione przez Panią/Pana dana nie będą dalej udostępniane.
    2. Pani/Pana dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
    3. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych („prawo do bycia zapomnianym") (w odniesieniu do pkt 5.3 oraz 5.4), prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podst. p-tu 5.2 lub p-tu 5.4 oraz jest realizowane w sposób zautomatyzowany, prawo wniesienia sprzeciwu, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podst. p-tu 5.3.
      Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie p-tu 5.4 jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed je wycofaniem.
    4. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    5. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.