Automatyk (utrzymanie ruchu)

Gi Group Poland S.A.

  • Żory

    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Automatyk (utrzymanie ruchu).

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC Siemens

  • Udoskonalanie procesów produkcyjnych; przeprowadzanie modernizacji sterowania maszyn

  • Prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej

  • Zapewnienie ciągłości produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się katalogami technicznymi

  • Znajomość budowy elementów i układów automatyki, pneumatycznych i hydraulicznych

  • Umiejętność szybkiego diagnozowania usterek, awarii z zakresu pneumatyki, elektryki i automatyki

  • Wiedza z zakresu automatyki sterowania PLC

  • Umiejętność programowania sterowników Siemens S7-300/400, 1200 TIA Portal

  • Umiejętność diagnozowania sieci LAN, Profibus, Profinet, Eternet

  • Umiejętność diagnozowania problemów i parametryzowania napędów Siemens, Lenze

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie

  • Jeden z najbogatszych pakietów socjalnych: dofinansowanie do wyjazdu na wakacje, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie

  • Szkolenia

  • Kursy językowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy