Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk w Dziale Rozwoju Produktów

SmayO firmie

  • Ciepłownicza 29, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Smay

Ciepłownicza 29

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aplikacji na sterowniki PLC,

  • tworzenie instrukcji i dokumentacji produktów,

  • uczestnictwo w pracach projektowych, badawczych i rozwojowych,

  • uczestnictwo w projektowaniu, testach obiektowych,

  • uczestnictwo w procesach certyfikacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunek: automatyka i robotyka,

  • minimum 2 lata doświadczenia w branży wentylacyjnej,

  • umiejętność programowania sterowników PLC,

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi elektrycznych oraz elektroinstalacyjnych,

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane

  • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej w zakresie mechaniki oraz AKPiA,

  • znajomość zagadnień automatyki w zakresie wentylacji bytowej i pożarowej,

  • znajomość norm i przepisów z zakresu automatyki pożarowej i central sterujących,

  • znajomość programu PG5 SAIA,

  • prawo jazdy kat. B,

  • uprawnienia energetyczne SEP do 1kV,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • atrakcyjne zarobki adekwatne do umiejętności,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w dużych projektach,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, karta sportowa),

  • możliwość udziału w firmowym kursie języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • paczki świąteczne