Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk w dziale Serwisu ze znajomością języka angielskiego

Mecalux Sp. z o.o.O firmie

Mecalux Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 125

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Zdalne rozpoznawanie oraz usuwanie awarii systemów automatycznych,

  • Usuwanie u Klienta usterek i awarii systemów automatycznych,

  • Rejestrowanie oraz analiza zgłoszeń incydentów i błędów dotyczących systemów automatycznych,

  • Współpraca z programistami i analitykami systemów informatycznych,

  • Przeprowadzanie szkoleń operatorów systemów automatycznych oraz pracowników utrzymania ruchu w siedzibie Klienta,

  • Możliwość pracy w systemie zmianowym,

  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych.

Nasze wymagania

  • Potrafisz czytać schematy elektryczne i automatyczne,

  • Programowałeś kiedykolwiek systemy automatyki,

  • Masz doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens,

  • Umiesz parametryzować falowniki Lenze i Sew,

  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Jesteś studentem lub absolwentem Politechniki,

  • Kierunek Twoich studiów to Automatyka lub kierunki pokrewne,

  • Znasz język angielski i chcesz rozwijać jego znajomość.

To oferujemy

  • Karierę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu działania,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Stały kontakt z najnowocześniejszymi technologiami w obszarze logistyki magazynowej,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Mecalux to międzynarodowa firma produkująca zaawansowane technologicznie systemy magazynowe. Na całym świecie posiadamy 11 centrów produkcyjnych, a w Gliwicach znajduje się największe z nich. Klienci na całym świecie są zainteresowani produkowanymi przez nas systemami magazynowymi, dlatego powiększamy nasz zespół ekspertów.

Przewiń do profilu firmy

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Jeżeli chcesz dołączyć do grona osób, które wyposażają magazyny w Polsce, Europie i na świecie w nowoczesne systemy składowania, a może chcesz wykorzystać w nowym miejscu posiadane już doświadczenie na podobnym stanowisku - wyślij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres pocztowy: Mecalux Sp. z o.o. ul. Wyczółkowskiego 125, 44-109 Gliwice.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.