Automatyk w dziale UR

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 26.03.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 25.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Jeżeli posiadasz doświadczenie w naprawach maszyn przemysłowych, interesuje Cię rozwój oraz praca, w której "ciągle się coś dzieje" - mamy ofertę dla Ciebie!

    Dla naszego Klienta, firmy z branży przemysłowej, zatrudniającej blisko 300 osób i wciąż się rozwijającej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: AUR/03/2019/PZN

    Twoje zadania u przyszłego pracodawcy to:

    • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
    • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych
    • utrzymywanie w sprawności systemów sterowania linii technologicznych
    • współpraca przy projektach inżynieryjnych
    • realizacja usprawnień procesów produkcyjnych
    • wykonywanie przeglądów i udział w remontach maszyn

    Zaaplikuj, jeśli:

    • posiadasz wykształcenie min. średnie kierunkowe (automatyka, elektryka, mechanika)
    • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
    • masz doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens SIMATIC S5, S7 (mile widziana znajomość sterowników Allen Bradley serii PLC5, SLC500)
    • posiadasz uprawnienia SEP do 1 kV
    • metodologia TPM nie jest Ci obca
    • jesteś gotowy/a do pracy w systemie III zmian (6-14-22)

    W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

    • umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
    • pracę w dużej, prężnie działającej firmie
    • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia - Ty podajesz swoje oczekiwania
    • premie - indywidualne i produkcyjne, bony świąteczne
    • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
    • 2 darmowe posiłki na zmianie
    • pracę w systemie 3 zmian – od poniedziałku do soboty
    • możliwość rozwoju i solidny okres wdrożenia

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.