Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Opole, Brzeg, Namysłów, opolskie
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive, w związu  z rozwojem firmy i planowaną rozbudową działu produkcji, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w dziale utrzymania ruchu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Brzeg, Namysłów, Opole
    Nr ref.: AT/03/19/WRC/DS

    NASZ KLIENT OFERUJE:

    • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
    • Kartę multisport
    • Dofinansowanie do posiłków oraz wczasów
    • Zapewniony dojazd autobusem
    • Przyjazną atmosfera w pracy w zgranym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • Wsparcie zespołu przy wdrażaniu na stanowisko oraz profesjonalne szkolenia
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny

    OPIS STANOWISKA:

    • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych  w zakresie układów automatyki
    • Diagnozowanie powodów awarii i uszkodzeń oraz eliminowanie ich przyczyn
    • Wykonywanie bieżących napraw, usuwanie usterek i awarii
    • Planowanie i realizowanie okresowych przeglądów maszyn
    • Programowanie maszyn i systemów oraz wprowadzanie modyfikacji (PLC, CNC)

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane kierunki: elektronika, mechatronika, automatyka, robotyka
    • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu (min. 3 lata)
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz  dokumentacji technicznej maszyn
    • Znajomość procesów automatyki oraz budowy układów elektrycznych
    • Doświadczenie w obsłudze sterowników PLC
    • Odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy
    • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

    Oferta dotyczy pracy stałej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.