Oferta pracy

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

ATLAS Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 32, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przemysłowa 32

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • zapewnianie prawidłowości funkcjonowania automatyki urządzeń i maszyn produkcyjnych

  • wykonanie napraw i konserwacji prewencyjnej maszyn produkcyjnych

  • analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej automatyki

  • opracowywanie i wdrożenie procedur oraz instrukcji

  • usprawnienia i optymalizacje systemów automatyki

  • udział w pracach związanych z uruchomieniem nowych maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie średnie techniczne (elektryk, elektronik, automatyk, mechanik)

  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych dla grupy 1

  • wiedza techniczna z zakresu automatyki przemysłowej, pneumatyki, elektrotechniki

  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • wynagrodzenie wypłacane terminowo

  • praca u lidera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników