Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1326 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk W Dziale Utrzymania Ruchu

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy jednym z wiodących producentów sprzętu AGD w Europie. Nasza firma jest liderem rynkowym we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Portugalii, Rumunii, Bułgarii i na Ukrainie oraz jednym z liderów we Francji, Polsce, Turcji, Republice Czeskiej, Węgrzech i Grecji. Grupa Indesit Company, założona w 1975 roku przez Vittorio Merloniego, notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Mediolanie, odnotowała w 2013 roku sprzedaż w wysokości 2,3 miliarda euro. Posiadamy 8 obszarów produkcyjnych (we Włoszech, w Polsce, w Wielkiej Brytanii, w Rosji i w Turcji) oraz 24 biura handlowe na całym świecie, zatrudniając przy tym 16 tysięcy osób. Głównymi markami Grupy są Indesit, Hotpoint i Scholtès.

    W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, od 1999 roku rozbudowuje swoją strefę produkcyjną, która obejmuje obecnie sześć zakładów - fabryki kuchenek, lodówek, okapów i komponentów plastikowych w Łodzi oraz fabryki pralek i zmywarek w Radomsku. Łączna suma inwestycji w Polsce to ponad 250 mln euro. Zatrudnienie osiągnęło 3500 osób.

    Automatyk
    W Dziale Utrzymania Ruchu

    Opis stanowiska:

    • utrzymanie ruchu urządzeń linii produkcyjnej, bieżąca kontrola stanu technicznego,
    • udział w przeglądach okresowych i remontach, usuwanie awarii,
    • diagnoza stanu maszyn,
    • analizowanie sprawności maszyn i urządzeń oraz ich naprawy,
    • prowadzenie dokumentacji napraw.

    Wymagania względem kandydatów:

    • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek mechanika, automatyka,
    • wiedza z zakresu automatyki, budowy maszyn,
    • uprawnienia SEP,
    • min. 2 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
    • umiejętności analizy/czytania rysunków i dokumentacji technicznej,
    • znajomość PLC, Siemens s7, sieci PROFI-BUS, ASI-BUS,
    • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
    • umiejętności pracy w zespole samodzielność, dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

    Oferujemy:

    • stałą, ciekawą pracę w nowopowstałym zakładzie produkcyjnym,
    • pracę w bezpiecznym środowisku, w nowoczesnych warunkach,
    • możliwość awansu w strukturze firmy,
    • odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie,
    • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i podnoszeniu kwalifikacji,
    • pakiet socjalny.

    Dowiedz się więcej o możliwościach rozwoju kariery w Indesit Company klikając poniżej:

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopiskiem: „mechanik” poprzez ALIKUJ na dole ogłoszenia.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.