Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukamy kandydatek i kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy:
    Grodzisk Mazowiecki

    Zakres obowiązków:

    • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn w zakładzie i minimalizację przestojów technicznych;
    • Rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii;
    • Udział w procesie planowania napraw i remontów maszyn produkcyjnych;
    • Prowadzenie szkoleń dla zespołu techników w zakresie diagnostyki i napraw;
    • Ścisła współpraca z działem produkcji i specjalistycznymi firmami podwykonawczymi;
    • Definiowanie potrzeb materiałowych i części zamiennych;
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej pracy;
    • Monitorowanie wskaźników pracy UR;
    • Wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji prac w ramach samodzielnych projektów;

    System pracy: Praca zmianowa, również weekendy i święta

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie techniczne (automatyka, robotyka,
      elektronika);
    • Dobra znajomość systemów automatyki;
    • Znajomość programowania sterowników PLC
      (preferowany Allan Bradley);
    • Znajomość systemów SCAD (preferowany
      InTouch);
    • Znajomość programowania napędów
      falownikowych, układów regulacji PID;
    • Uprawnienia SEP min do 1 kV;
    • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji
      technicznej;
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
    • Umiejętność planowania i zarządzania priorytetami;
    • Znajomości obsługi pakietu MS Office i programów
      użytkowych;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
      (dokumentacja w języka angielskim);
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym ciągłym
      (trzy zmiany) – włączając weekendy i święta;

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę na stały etat;
    • Pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
      oraz pakiet benefitów pracowniczych;
    • Interesującą, odpowiedzialną i pełną wyzwań
      pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie;
    • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach naszej
      dużej organizacji;
    • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole;
    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926” Dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane.