Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

Faurecia Automotive Polska S.A.

  • Spółdzielcza 4, Grójec
    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Spółdzielcza 4

Grójec

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw oraz remontów urządzeń dla układów automatycznych, elektronicznych, elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych

  • Diagnostyka sterowników PLC (Siemens)

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymienne części maszyn i urządzeń

  • Analizowanie przyczyn awarii i wprowadzania rozwiązań eliminujących źródło problemu

  • Uczestnictwo w tworzeniu i modyfikacji niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu

  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi oraz nadzór nad pracami przez nich wykonywanymi

  • Nadzór nad modernizacjami automatyki maszyn i urządzeń

  • Współuczestnictwo w doskonaleniu procesów w zakresie poprawy czasu cyklu i czasu zmiany serii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne / wyższe techniczne (preferowane: Automatyka, Elektronika, Mechatronika i Informatyka)

  • Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość oprogramowania Siemens (TIA Portal, Step 7, LabVIEW)

  • Znajomość diagnostyki PLC (preferowane: Siemens)

  • Znajomość systemów wizyjnych COGNEX i KEYENCE

  • Znajomość zasad działania i budowy falowników, serwonapędów, układów hydraulicznych, elektrycznych oraz pneumatycznych

  • Uprawnienia SEP (grupa E 1, E 2 oraz E 3)

  • Umiejętność obsługi robotów KUKA, Yaskawa, ABB (mile widziane)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (pon. – pt. w godzinach 6-14/14-22/22-6)

To oferujemy

  • Dofinansowanie do dojazdów (autobus pracowniczy z Warszawy, Radomia i Białobrzegów)

  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej (ok. 6zł za obiad)

  • Świadczenia świąteczne

  • Program emerytalny PPE

  • Pakiet szkoleń (szkolenia merytoryczne, dedykowane szkolenia onboardingowe)

  • Nagrody jubileuszowe

  • Karta Multisport

  • Inne Benefity z ZFŚS

  • Wysokie standardy miejsca pracy w oparciu o system Lean Management

  • Nowoczesne technologie i mechanizmy

  • Wysoka pozycja firmy na rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • Stołówka pracownicza

  • premia semestralna

Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!

Przewiń do profilu firmy