Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu - Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych

PreZero Warszawa

Energetyczna 5

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Realizację celów wyznaczonych dla obszaru utrzymania ruchu.

  • Współpracę z innymi działami w celu zapewnienia realizacji celów Instalacji.

  • Realizację ustalonego planu przeglądów, napraw i konserwacji, wykonywanie zleconych prac w obszarze automatyki przemysłowej, wykonywanie napraw i kalibracji aparatury pomiarowej oraz urządzeń i układów automatyki przemysłowej.

  • Programowanie układów automatyki przemysłowej.

  • Diagnostykę maszyn i urządzeń w obszarze automatyki przemysłowej, proponowanie usprawnień i rozwiązań wynikających z diagnozy.

  • Wykonywanie testów, kalibracji i kontroli funkcjonalnych aparatury pomiarowej zainstalowanej na Instalacji.

  • Utrzymywanie we właściwej kondycji technicznej urządzeń monitoringu emisji zgodnie z obowiązującymi wymaganiami i przepisami.

  • Obsługę serwisową systemów automatyki w tym sterowników, przetworników, systemu DCS i TCS.

  • Współudział w przeprowadzaniu analiz awarii i formułowaniu wniosków.

  • Kontrolę i nadzór nad pracami prowadzonymi przez zewnętrznych wykonawców w obszarze automatyki przemysłowej.

  • Nanoszenie zmian i modyfikacji w dokumentacji technicznej.

  • Wprowadzenie danych na temat zrealizowanych prac do systemu CMMS.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia co najmniej średniego – technicznego , m.in. kierunek: elektryka, automatyka, energetyka;

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku automatyka;

  • Dobrej znajomości obsługi komputera, umiejętności obsługi programów informatycznych typu CMMS;

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej i sporządzania rysunków technicznych;

  • Umiejętność obsługi następujących urządzeń: kalibratorów, testerów, lutownic i zgrzewarek przewodów, amperomierzy, mierników prądu, mierników pola elektrycznego, kamer termowizyjnych, testerów faz i uziemienia, ładowania akumulatorów oraz innego sprzętu używanego w czasie diagnozowania i konserwacji układów automatyki przemysłowej.

  • Wysokiej zdolności komunikacji, utrzymywania relacji i współpracy;

  • Zdolności szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji;

  • Nastawienia na realizację celów i zadań

  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym.

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień energetycznych w zakresie eksploatacji i dozoru dla urządzeń grupy I i II;

  • Posiadanie uprawnień UDT w zakresie obsługi podestów ruchomych przejezdnych podtyp wolnobieżne i przewoźne - kategoria IP;

  • Mile widziane będą uprawnienia UDT w zakresie obsługi dźwigów towarowych kategoria ID.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej renomie rynkowej, będącej częścią międzynarodowej Grupy PreZero

  • Umowę o pracę na pełen etat.

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę;

  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach;

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach;

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami i kandydatami.