Oferta pracy

Automatyk w dziale utrzymania ruchu

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Jarocin (pow. jarociński)

    Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bieżące utrzymanie ruchu: nadzór nad stanem i pracą maszyn oraz urządzeń elektronicznych CNC i PLC

  • diagnostyka i usuwanie bieżących awarii maszyn CNC

  • wprowadzanie korekt do sterowników PLC

  • utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w zakresie automatyki i elektrotechniki

  • dokonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń (prace konserwacyjne i remontowe)

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych

  • dodatkowym atutem będzie znajomość sterowników CNC, PLC Siemens, Fanuc

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie z branży automotive

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)

  • wynagrodzenie miesięczne od 4500- 6000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym

  • doskonalenie kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach technicznych

  • dofinansowanie nauki języka obcego

  • pakiet benefitów m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), kartę sportową, bilety do kina, karty przedpłacone

  • zorganizowany dojazd do pracy lub dostęp do miejsc parkingowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie dojazdów do pracy