Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Animex Foods Sp. z o.o. Oddział K4 w Kutnie

  • Wschodnia 21, Kutno
    Kutno, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wschodnia 21

Kutno

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek oraz wykonywanie napraw i konserwacji w zakresie automatyki i zasilania elektrycznego

  • Sporządzenie dokumentacji

  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna wiedza techniczna

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Książeczki zdrowia do celów sanitarno- epidemiologicznych

To oferujemy

  • Bezpieczeństwo ekonomiczne zatrudnienie na umowę o pracę, różnorodny pakiet socjalny

  • Rozwój - udział w realizacji ciekawych projektów, możliwość awansu wewnętrznego

  • Przynależność - pracę w zespole w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polskim firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berliniki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Przewiń do profilu firmy