Logo Pracuj.pl

Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Animex Foods Sp. z o.o. Oddział K4 w KutnieO firmie

  • Kutno, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Animex Foods Sp. z o.o. Oddział K4 w Kutnie

Wschodnia 21

Kutno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie usterek oraz wykonywanie napraw i konserwacji w zakresie automatyki i zasilania elektrycznego
  • Sporządzenie dokumentacji
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza techniczna
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Książeczki zdrowia do celów sanitarno- epidemiologicznych

To oferujemy

  • Bezpieczeństwo ekonomiczne zatrudnienie na umowę o pracę, różnorodny pakiet socjalny
  • Rozwój - udział w realizacji ciekawych projektów, możliwość awansu wewnętrznego
  • Przynależność - pracę w zespole w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Animex Foods Sp. z o.o. Oddział K4 w Kutnie

ANIMEX FOODS jest największą na rynku polskim firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berliniki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Automatyk w dziale utrzymania ruchu, Wschodnia 21, Kutno