Oferta pracy

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

    Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka oraz naprawa układów sterowania maszyn i urządzeń

  • Programowanie sterowników PLC Siemens oraz tworzenie wizualizacji HMI

  • Budowa, optymalizacja oraz modernizacja maszyn, urządzeń i stanowisk produkcyjnych

  • Analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych

  • Pomiary i analiza parametrów procesów technologicznych

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, automatyk), preferowane wyższe (automatyka/robotyka, mechatronika, elektrotechnika)

  • Praktyczna znajomość układów automatyki przemysłowej

  • Znajomość oprogramowań inżynierskich Siemens (Step7, TIA Portal, WinCC Flexible), mile widziana znajomość oprogramowania inżynierskiego B&R

  • Uprawnienia E1/E2/E3

  • Biegła znajomość czytania dokumentacji oraz schematów elektrycznych i pneumatycznych

  • Chęć dalszego rozwoju w zakresie: automatyki, elektropneumatyki oraz sensoryki

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność

  • Mile widziane doświadczenie w branży Automotive

  • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę

  • System premiowy

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie obiadów

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

  • Pożyczka na cele mieszkaniowe

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

VOSS Automotive Polska to zakład produkcyjny wytwarzający innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej. Projektujemy i produkujemy m.in. przewody hamulcowe i paliwowe, wielozłącza oraz zawory dla największych marek samochodowych. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty służą bezpieczeństwu tysięcy ludzi poruszających się samochodami wyprodukowanymi przez naszych klientów. To odpowiedzialna praca, którą wykonujemy z pasją.

Przewiń do profilu firmy