Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk w dziale utrzymania ruchu

  • Nysa, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Whoohoo jest międzynarodowym ekspertem w zakresie rekrutacji i contractingu inżynierów, specjalistów i menedżerów.

    Od 30 lat poszukujemy kandydatów głównie dla branży inżynieryjnej, finansowej, budowlanej, produkcyjnej, IT oraz BPO/SSC.

    Whoohoo posiada obecnie 20 oddziałów, zlokalizowanych w 4 krajach i zatrudnia 3 700 osób. Wrocławski zespół Whoohoo Poland tworzy 10 konsultantów, posiadających duże doświadczenie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i eksperckie. Z powodzeniem realizujemy projekty dla klientów na terenie całego kraju.

    Obecnie, dla naszego Klienta, wiodącego producenta słonych przekąsek, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nysa

    Opis stanowiska

    • Prowadzenie czynności konserwacyjnych i przeglądowych urządzeń elektrycznych oraz automatyki linii produkcyjnych celem eliminacji awarii.
    • Konfiguracja i programowanie układów sterowania automatyki przemysłowej linii technologicznych.
    • Wykonywanie przeglądów technicznych, lokalizacja usterki, przywracanie prawidłowego działania systemów elektrycznych, automatycznych maszyn i urządzeń zapewniając ciąg produkcji.
    • Diagnozowanie uszkodzeń aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki oraz wykonywanie napraw lub zlecanie napraw zewnętrznych;
    • Posługiwanie się pełną gamą elektrycznych narzędzi ręcznych i urządzeniami testowymi
    • Prowadzenie działań mających na celu polepszenie stanu technicznego maszyn i urządzeń niezbędne dla zapewnienia zgodności procesów produkcyjnych z systemami jakości, (HACCP, AIB, IFS, itp.), zasadami BHP oraz programu OpEx (5S, CI)
    • Wykonywanie prac warsztatowych, montażowych i łączeniowych nowych linii - mające na celu zwiększanie i optymalizację produkcji.
    • Współpraca z operatorami maszyn, mechanikami w zakresie identyfikowania, usuwania usterek celem zmniejszania awaryjności maszyn.
    • Uczestnictwo w procesie modernizacji maszyn i urządzeń celem optymalizacji linii produkcyjnych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie Wyższe – Techniczne (preferowane kierunki: Automatyka –Robotyka, Mechanika i Budowa Maszyn)
    • Minimum 3 lata doświadczenia w zakresie Utrzymania Ruchu(firma produkcyjna)
    • Uprawnienia elektryczne dozorowe i eksploatacyjne D i E
    • Uprawnienia eksploatacyjne urządzeń energetycznych w tym aparatura kontrolno-pomiarowa
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – bardzo mile widziane 😊

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna)
    • Dodatek za dojazd ( powyżej 25 km )
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym np. rezonans, tomograf i fizjoterapia)
    • System benefitów (Multikafeteria, Multisport, bony i paczki świąteczne)
    • Organizujemy konieczne uprawnienia i szkolenia na koszt pracodawcy
    Prosimy również w CV załączyć następującą formułę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).