Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technik Utrzymania Ruchu

NICOLL POLSKA SP. Z O.O.

  • Energetyczna 6, Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Energetyczna 6

Oleśnica

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie w stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń znajdujących się w eksploatacji.

  • Diagnozowanie, wyszukiwanie i lokalizacja uszkodzeń w obwodach sterowania i regulacji oraz ich naprawa.

  • Regulacja obwodów automatyki, wprowadzanie zewnętrznych programów sterujących i kontrolowanie ich wykonania.

  • Wykonywanie zabiegów konserwacyjno-naprawczych w obrębie przemysłowych urządzeń automatyki będących w eksploatacji, przeprowadzanie przeglądów technicznych, wymienianie zużytych elementów i podzespołów.

  • Dokonywanie podstawowych pomiarów elektrycznych instalacji sterujących oraz podstawowych parametrów elementów układów automatyki przed montażem.

  • Konserwowanie istniejącej instalacji elektrycznej oraz diagnozowanie, wykrywanie i usuwanie uszkodzeń.

  • Instalowanie maszyn i urządzeń elektrycznych z zapewnieniem właściwych warunków eksploatacji.

  • Konserwowanie i remontowanie opraw oświetleniowych stosowanych w przedsiębiorstwie.

  • Montowanie, demontowanie elektrycznych urządzeń technicznych stanowiących wyposażenie zakładu pracy.

  • Prowadzenie bieżącej ewidencji zużytych części zamiennych, podzespołów oraz dokumentacji awarii i przeglądów maszyn i urządzeń.

  • Wykonywanie prac związanych z obsługą, konserwacją, montażem i naprawą urządzeń elektrycznych w zakresie posiadanych uprawnień, zgodnie z zaświadczeniem kwalifikacyjnym

Podział czasu pracy
100%

praca w biurze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej zawodowego na kierunku elektronicznym, elektrycznym, mechatronicznym lub pokrewnym.

  • Praktyczna znajomość zagadnień elektryki i automatyki.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.

  • Znajomość zasady działania i budowy układów hydrauliki siłowej i pneumatyki.

  • Uprawnień E1 (SEP do 1kV).

  • Umiejętność analitycznego myślenia i dociekliwości w diagnozowaniu usterek

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Podstawowa znajomość j. angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

  • Znajomość sterowników PLC, paneli HMI.

To oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu,

  • prywatną opiekę medyczną ,

  • pakiet socjalny np. dofinansowanie do wakacji

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • zdobycie dodatkowych kwalifikacji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Nicoll Polska Sp. z o. o. w Oleśnicy ( www.aliaxis.pl)

Jesteśmy częścią grupy Aliaxis - światowego lidera w produkcji i dystrybucji zaawansowanych plastikowych systemów rurowych dla budownictwa.

Osiągamy więcej razem, pracując z ludźmi i dla ludzi. Jesteśmy sprawni, elastyczni i kreatywni, więc potrafimy szybko reagować na potrzeby naszych Pracowników i Klientów.

Ponad wszystko jednak dążymy do poprawy życia ludzkiego, pozostając w zgodzie z naszymi wartościami, a przez to tworząc lepsze, zrównoważone jutro.

Przewiń do profilu firmy