Oferta pracy

Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Gi Group Poland S.A.

  • Płońsk

    Płońsk, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji warzyw ciętych, świeżych zatrudnimy na stanowisko: Automatyk w dziale utrzymania ruchu.

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja i regulacja urządzeń na obszarze produkcji

  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń

  • przeprowadzanie napraw i remontów zgodnie z książkami pracy maszyn

  • nadzór nad pracą urządzeń

  • okresowe przeglądy i naprawy maszyn

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania pracodawcy

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, szczególnie umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, pneumatycznych oraz znajomość czytania prostych rysunków technicznych

  • umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń automatyki przemysłowej i instalacji elektrycznych

  • mile widziana wiedza z zakresu robotyki

  • mile widziane: umiejętności programowania, konfigurowania i obsługi elementów automatyki (sterowników PLC, paneli operatorskich, falowników, regulatorów, itp.) w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia diagnostyki i usunięcia awarii

  • znajomość budowy maszyn

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy!

  • atrakcyjną podstawę plus comiesięczną premię

  • dofinansowanie do pakietów socjalnych oraz sportowych

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy