Oferta pracy

Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

Imperial Tobacco Polska S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn, urządzeń, linii technologicznych pod względem elektronicznym

  • diagnostyka oraz bieżące regulacje, naprawy, usuwanie przyczyn awarii

  • przeprowadzanie planowanych konserwacji i przeglądów

Nasze wymagania

  • minimum wykształcenie średnie techniczne (np. automatyka przemysłowa, elektrotechnika, mechatronika)

  • znajomość diagnostyki sterowników PLC, np. Siemens

  • znajomość budowy elektronicznych systemów zabezpieczeń

  • umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • uprawnienia do 1 kV

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w nowoczesnym przedsiębiorstwie produkcyjnym

To oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym koncernie dającą możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • premia roczna tzw. "13stka"

  • dofinansowanie do wyżywienia

Dojazd

Oferujemy bezpłatny transport autobusami pracowniczymi z Poznania, Kościana i Szamotuł (na każdą zmianę).

Można dojechać do nas również komunikacją miejską - autobusem linii 811 i 821 z pętli autobusowej Ogrody w Poznaniu.

Dla osób zmotoryzowanych dogodny dojazd drogą krajową 92 oraz trasą S11.