Oferta pracy

Automatyk w dziale utrzymania ruchu - SEP

SofidelO firmie

Sofidel

Mleczarska 31

Ciechanów

Sofidel Poland jest częścią międzynarodowej Grupy Sofidel - światowego lidera branży papierniczej oraz czołowego producenta papierowych artykułów higienicznych, w tym między innymi takich marek jak Regina oraz Soft&Easy. Grupa Sofidel realizuje swoją misję w 12 krajach Europy oraz w USA. Zatrudnia ponad 6000 pracowników. W Polsce jest obecna od 2000 roku i obecnie zatrudnia ponad 400 osób.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk w dziale utrzymania ruchu - SEPNumer ref.: Nr referencyjny: AUR/2020

Zakres obowiązków:

  • Udział w nowych projektach inwestycyjnych automatycznego magazynu oraz nowych linii produkcyjnych i maszyn,
  • Zapewnienie ciągłości sprawnego działania systemów automatyki i elektroniki w procesie produkcji oraz automatycznego składowania,
  • Diagnozowanie usterek i analiza ich przyczyn w celu minimalizacji kosztów zatrzymań i napraw,
  • Planowanie, organizowanie i nadzór nad realizacją harmonogramów przeglądów technicznych i remontów w zakresie automatyki.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego w zakresie automatyki lub elektromechaniki,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w pracach instalacyjnych i uruchomieniach systemów sterowania I&C,
  • Znajomości obsługi i programowania sterowników PLC (Siemens),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację z zagranicznymi współpracownikami oraz serwisami oraz czytanie dokumentacji technicznej,
  • Uprawnień elektroenergetycznych (SEP) z zakresu eksploatacji do 1kV (mile widziane uprawnienia dozorowe),
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności rozwiązywania problemów oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Pracę w najnowocześniejszej fabryce o najwyższym poziomie automatyzacji sprzyjającej ciągłemu rozwojowi zawodowemu w dziedzinie automatyzacji produkcji: automatyczny magazyn, roboty pakujące, laser guided vehicals,
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowym systemem premiowym (miesięczna premia regulaminowa, roczna premia wskaźnikowa, roczna nagroda) zgodne z najlepszym rynkowym standardem,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych - m.in: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie odpoczynku lub aktywności sportowych, deputaty i zniżki na produkty firmowe,
  • Opiekę doświadczonego opiekuna, pełniącego rolę mentora w okresie wdrożenia,
  • Bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i warunków pracy.
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego, opatrzonego kodem referencyjnym za pomocą przycisku aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych ujawnionych w dokumentach rekrutacyjnych jest Sofidel Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Ciechanowie, przy ul. Mleczarskiej 31. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowiska w Sofidel Poland Sp. z o.o.. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy