Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

Valeo Thermal Systems

  • Przemysłowa 3, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca zmianowa:tak, 4 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Przemysłowa 3

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczny i kompleksowy nadzór nad maszynami i urządzeniami;

  • Operacyjne usuwanie awarii maszyn i urządzeń;

  • Wykonywanie prewencyjnego utrzymania ruchu zgodnie z instrukcjami UR;

  • Wykonywanie regeneracji maszyn i urządzeń;

  • Wykazywanie maksimum zaangażowania dla poprawy działania maszyn i urządzeń;

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi instrukcjami;

  • Przestrzeganie przepisów BHP;

  • Praca w systemie 4 -zmianowym od poniedziałku do niedzieli.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (automatyka i robotyka);

  • Podstawowa znajomość układów sterowania;

  • Podstawowa znajomość sterowników PLC, główne Allen Bradley (Slc500, Control/Compact Logix);

  • Podstawowa znajomość napędów ( falowniki, napędów serwo);

  • Podstawowa znajomość paneli operatorskich ( Allen Bradley – Panel View, Panel View Plus);

  • Znajomość działania regulatorów PID;

  • Uprawnienia SEP (co najmniej do 1kV);

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

  • Zaangażowanie i rzetelność;

  • Gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;

  • Atrakcyjne warunki pracy: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit (w tym karta Multisport), dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracowniczy Program Emerytalny, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy. W Polsce Valeo zatrudnia ponad 8000 pracowników w kilku lokalizacjach w Skawinie, Czechowicach-Dziedzicach, Strykowie, Warszawie i Chrzanowie.

Przewiń do profilu firmy