Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

Tarczyński S.A.

  • Sowy (pow. rawicki)

    Sowy (pow. rawicki), wielkopolskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (obróbka mechaniczna, nadziewarki, komory termiczne, pakowaczki, paletyzatory, magazyny automatycznego wydawania towaru, ciągi technologiczne itd.)

  • zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych

  • analiza powstawania przyczyn awarii i usterek oraz podejmowanie działań zapobiegawczych

  • wykonywanie przeglądów i prewencji zgodnie z harmonogramem PPM i bieżącymi potrzebami

  • udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie związane z elektroniką, automatyką, mechatronika

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • chęci uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

  • gotowość do pracy w siedzibie firmy - Ujeździec Mały (ok. 35 kilometrów od Wrocławia)

Mile widziane

  • doświadczenie przy diagnostyce i programowaniu PLC Siemens, Allen-Bradley, Mitsubishi, B&R

  • znajomość układów pneumatyki

  • doświadczenie przy obsłudze robotów typu Pick & Place

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • bezpłatna stołówka dla pracowników

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Przewiń do profilu firmy