Oferta pracy

Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

ATLAS Sp. z o.o.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja, diagnostyka i usuwanie awarii linii technologicznych, maszyn i urządzeń,

  • bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn produkcyjnych, zapewnienie ciągłości produkcji

  • analiza przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu

  • remonty, naprawy i konserwacje linii technologicznych, maszyn i urządzeń

  • opracowywanie i wdrożenie procedur oraz instrukcji

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej automatyki

  • usprawnienia i optymalizacje systemów automatyki

  • udział w modernizacji i instalacji nowych maszyn, urządzeń i linii technologicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie min. średnie techniczne (elektryk, elektronik, automatyk, mechanik)

  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych dla grupy 1

  • wiedza techniczna z zakresu automatyki przemysłowej, pneumatyki, elektrotechniki

  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • prawo jazdy kat. B mile widziane

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • welcome pack

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.