Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Warka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.
    Grupa Żywiec, zdobywca IV miejsca w rankingu najbardziej pożądanych pracodawców 2013 w opinii specjalistów i menedżerów w kategorii FMCG według Antal International, poszukuje:
    Automatyk
    Miejsce pracy: Browar w Warce
    Zakres obowiązków:
    • czynności związane z eksploatacją i kontrolą funkcjonowania maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze
    • programowanie sterowników
    • usuwanie awarii i dokonywanie regulacji w celu optymalizacji pracy maszyn i urządzeń
    • nadzór nad dokumentacją techniczną i oprogramowaniem
    • dokonywanie usprawnień
    Oczekujemy:
    • wyższego wykształcenia technicznego (kierunek: mechatronika, elektronika, elektryka, automatyka, robotyka)
    • umiejętności programowania sterowników Siemens S5, S7
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • umiejętności obsługi programów typu Cad
    • umiejętności analizy konfiguracji maszyn na podstawie dokumentacji techniczo-ruchowej
    • uprawnień SEP # E oraz D
    • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie)
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • przyjazne i stabilne środowisko pracy