Oferta pracy

Automatyk

VTS Sp. z o.o.O firmie

VTS Sp. z o.o.

Grzybowska 87/piętro 9

Warszawa

Jesteśmy VTS Group. Kreujemy zaawansowane urządzenia techniczne dla branży HVAC. Naszymi atutami są: wizja, globalny zasięg, innowacyjność, kompleksowość rozwiązań i najlepszy design na świecie. Dla pozostałych firm w naszym sektorze od lat stanowimy niedościgniony benchmark.

Szukamy osoby, która wzmocni nasz zespół w Spółce VTS Polska budując nietuzinkową synergię i efektywność oraz pomagając nam wejść w kolejny etap naszego dynamicznego rozwoju.

Automatyk

Dołączając do naszego zespołu:

  • Zyskujesz realny wpływ na budowę naszej kultury organizacyjnej oraz biznesowej efektywności
  • Stajesz się częścią międzynarodowego zespołu w Polsce z opcją kreowania standardów globalnych
  • Otrzymujesz szansę na szybki rozwój w najbardziej innowacyjnej firmie w swoim sektorze, w tym rozwój przez podróże do naszych oddziałów zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych miejscach świata
  • Możliwość awansu w strukturach Grupy w dowolnym zakątku globu
  • Otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, stanowiące odzwierciedlenie naszych wysokich oczekiwań wobec Ciebie

Obowiązki na stanowisku:

  • Wsparcie podmiotów zagranicznych (Europa Zachodnia) w zarządzaniu układami automatyki i zasilania w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych produkowanych przez naszą firmę
  • Szkolenia z automatyki dla struktur serwisowych na arenie międzynarodowej
  • Współpraca z Działem R&D w zakresie sugerowania, wdrażania nowych rozwiązań w zakresie automatyki
  • Nadzorowanie i utrzymanie bieżących rozwiązań automatyki
  • Programowanie sterowników z uwzględnieniem interfejsu użytkownika oraz połączeń komunikacyjnych
  • Dobory techniczne komponentów central z zakresu automatyki i zasilania
  • Przeprowadzanie testów wprowadzanych zmian

Chcielibyśmy, byś do nas dołączył/-a jeśli masz:

  • Doświadczenie w pracy z systemami typu SCADA / BMS oraz protokołami komunikacji typu MODBUS, LonWorks, BACNet
  • Doświadczenia w programowaniu sterowników i projektowaniu sterownic
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolności analityczne i organizacyjne
  • Systematyczność i dbałość o detale
  • Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001
  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, elektrotechnika, klimatyzacja i wentylacja, energetyka cieplna)
  • Otwartość na pracę w środowisku, w którym pojęcie „dynamika” nie jest wyłącznie pustym hasłem
  • Umiejętność adaptacji do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości oraz codziennej pracy w kulturze „multi – kulti”
  • I coś, co wszyscy cenimy w sobie najbardziej „team player spirit”!

Poza wszystkim, o czym już wspomnieliśmy, oferujemy również benefity trochę bardziej dla nas oczywiste, jak:

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich Bliskich
  • Karta Multisport
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego
  • Pyszna kawa i herbata
  • Nowoczesny, unikatowy, globalnie wystandaryzowany design biura
  • Wspólne celebrowanie chwil ważnych dla Ciebie i dla firmy
  • Życzliwość i wsparcie na każdym etapie pracy u nas, bo #DobrzyLudzieRobiąDobreFirmy

Zapraszamy!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy