Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Graham Packaging Poland Sp. z o.o.

Żegańska 1

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i konstruowanie układów sterowania maszyn dla branż przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz innych, tworzenie dla nich odpowiedniego oprogramowania i dokumentacji.

  • Uruchamianie i instalacja nowych maszyn/urządzeń, szkolenia, serwis.

  • Przeprowadzanie audytów, przeglądów, konserwacji, napraw i modernizacji układów automatyki maszyn i urządzeń.

  • Nadzór i aktywny udział w montażu maszyn/urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – specjalność: automatyk, elektryk, elektronik, informatyk.

  • Doświadczenie na stanowisku automatyka, projektanta układów sterowania maszyn i urządzeń, programisty komputerów/sterowników lub w służbach utrzymaniu ruchu.

  • Umiejętność programowania sterowników PLC ze szczególnym uwzględnieniem sterowników Beckhoff.

  • Umiejętność tworzenia aplikacji typu SCADA, HMI: Indusoft, Twincat HMI.

  • Umiejętność projektowania układów sterowania i doboru urządzeń.

  • Wiedza z dziedziny systemów bezpieczeństwa maszyn.

  • Znajomość napędów asynchronicznych i serwonapędów.

  • Wiedza z zakresu układów pneumatyki i hydrauliki .

  • Znajomość języka angielskiego - w stopniu komunikatywnym pozwalającym na swobodne poruszanie się po dokumentacji technicznej.

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych (USA /Europa).

Mile widziane

  • Posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV.

  • Projektowanie systemów bezpieczeństwa maszyn, Znajomość programowania sterowników typu PNOZmulti PILZ.

  • Rysowanie schematów elektrycznych.

To oferujemy

  • Możliwość indywidualnego rozwoju. Dostęp do najnowszych technologii.

  • Zdobycie cennego różnorodnego doświadczenia w dużej międzynarodowej korporacji.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity z zakresu FŚŚ. Pakiet medyczny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Dodatkowe informacje

Aplikacje (CV wraz ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj.

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży maszynowej.

Przewiń do profilu firmy