Automatyk

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-11-30
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2018-12-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GREEN INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Realizujemy projekty, jak również prowadzimy doradztwo w zakresie przygotowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi w obszarze kogeneracji dla Klientów, którzy szukają efektywnych rozwiązań w obszarze wytwarzania energii i ciepła.

    Automatyk

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Praca z układami automatyki zlokalizowanymi na obiekcie siłowni kogeneracyjnej.
    • Wykonywanie prac modernizacyjnych, konserwacyjnych oraz udział w diagnozowaniu i usuwaniu zdalnie oraz na terenie inwestycji usterek i awarii.
    • Praca z rzeczywistymi urządzeniami i elementami układów automatyki, w mniejszym stopniu związana z programowaniem sterowników, czy tworzeniem systemów SCADA.
    • Praca związana jest z dyspozycyjnością oraz gotowością do wyjazdu na teren instalacji.

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki przemysłowej.
    • Doświadczenie w zakresie obsługi systemów automatyki sterowania urządzeń i naboru danych pomiarowych.
    • Umiejętność szybkiego diagnozowania i usuwania przyczyn awarii kogeneracyjnych silników gazowych na podstawie analizy danych historycznych oraz komunikatów o błędach.
    • Doświadczenie w zakresie obsługi, konserwacji i diagnozowania uszkodzeń następujących urządzeń:
    • przemysłowych czujników pomiarowych (temperatury, ciśnienia, położenia, prędkości obrotowej i innych) wraz z interpretacją rodzaju sygnałów do przesyłania danych oraz możliwości ich konwersji na sygnały alternatywne,
    • napędów elektrycznych (silniki elektryczne, pompy) wraz układami sterowania mocą lub prędkością obrotową (falowniki, regulatory itp.),
    • zaworów, przepustnic, sterowanych za pomocą systemów automatyki.
    • Znajomość systemów pomiarowych ciepła, gazu i energii elektrycznej, w tym realizacji zdalnego odczytu danych pomiarowych z poszczególnych rodzajów liczników.
    • Znajomość układów synchronizacji i wyprowadzenia mocy do sieci elektroenergetycznej.
    • Znajomość sterowników przemysłowych, paneli i systemów takich producentów jak: COMAP, TEM-EVO.
    • Umiejętność biegłego czytania i tworzenia dokumentacji technicznej, w tym schematów elektrycznych oraz sprawnego zlokalizowania urządzenia w rzeczywistej instalacji.
    • Doświadczenie w pracy z aparaturą pomiarową na obiekcie siłowni kogeneracyjnej.
    • Uprawnienia SEP E i D przynajmniej do 1 kV (zakres uprawnień do 15kV będzie dodatkowym atutem).
    • Kreatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialne zadania, których właściwa realizacja ma duży wpływ na sprawne funkcjonowanie firmy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz wyników i wkładu pracy.
    • Realny rozwój umiejętności w obszarze automatyki, energetyki.
    • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.
    • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu.
    • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do  Green Investment/Energy Solution Sp. z o.o. (Spółki powiązane) z siedzibą w Warszawie (dalej: Administrator), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

     W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem aktualnie widniejącym w rejestrze przedsiębiorców KRS lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: [email protected]

    Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Green Investment Sp. z o.o. oraz Energy Solution Sp. z o.o. (Spółki powiązane) z siedzibą w Warszawie, Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa.

    2) Z Administratorem może Pani/Pan skontaktować się w formie pisemnej pod adresem wskazanym powyżej, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej pod  adresem email: [email protected]

    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji.

    5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych
    (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    7) Podanie danych osobowych wskazanych w Kodeksie Pracy i innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą Pani/Pan wyraził wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    8) Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    9) Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    10) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób niezautomatyzowany.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.