Oferta pracy

Automatyk

UNILOGO ROBOTICS Spółka z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Unilogo Robotics jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą zajmującą się produkcją urządzeń dla przemysłu kosmetycznego i chemicznego. Produkujemy innowacyjne, zrobotyzowane linie technologiczne do napełniania, zamykania i etykietowania opakowań.

Firma rozpoczęła swoją działalność 1999 roku jako firma 4-osobowa, w dniu dzisiejszym zatrudnia ponad 100 osób. Unilogo współpracuje z ponad 1000 Klientów w Polsce i na Świecie. Naszymi Klientami są m.in.: AVON, L’Oreal, Reckitt-Benckiser, P&G, Ziaja, Coca-Cola, Dr Irena Eris, Pepsico, MARS, Colgate-Palmolive, Śnieżka, Sanofi Aventis i inni.

Obecnie w związku z rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Automatyk

Zadania na stanowisku:

  • tworzenie, uruchamianie oprogramowania dla sterowników PLC oraz robotów, zgodnie ze standardami oraz wytycznymi klientów
  • dobieranie rozwiązań technicznych, tworzenie oraz modyfikowanie dokumentacji technicznej
  • uruchamianie systemów u klienta
  • współpraca z zespołem automatyków i kierownikami projektów
  • wsparcie klientów krajowych i zagranicznych

Wymagania:

  • znajomość podstaw automatyki przemysłowej
  • umiejętność programowania sterowników PLC
  • znajomość programowania obiektowego
  • umiejętność logicznego myślenia, tworzenia algorytmów
  • zaawansowany poziom języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość automatyki Schneider i B&R oraz znajomość robotów ABB

Zapewniamy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • prowadzenie projektów dla znanych i dużych firm międzynarodowych
  • profesjonalne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji technologicznie zaawansowanych, innowacyjnych projektów
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UNILOGO ROBOTICS Sp.  z o.o. z siedzibą w Piasecznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest UNILOGO ROBOTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Julianowska 45. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy