Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

NKT S.A.

NKT S.A.

Gajowa 3

Warszowice (pow. pszczyński)

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i programowanie sterowników PLC

  • Diagnozowanie usterek napędów, paneli operatorskich OP lub HMI

  • Czynny udział w usuwaniu awarii maszyn i urządzeń w sposób jak najbardziej efektywny czasowo i kosztowo

  • Udział w procesie planowania zakupu lub remontu linii technologicznych oraz urządzeń w zakresie ich specyfikacji technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe; preferowane średnie techniczne z zakresu elektryki, elektroniki, automatyki, mechatroniki, pokrewne

  • Co najmniej 3 lata w zakładzie produkcyjnym na stanowiskach z obszaru prac elektrycznych

  • Angielski poziom B1

  • Prawo jazdy kategoria B

  • Znajomość systemów MS Office, a szczególnie Excel; CMMS, oprogramowanie diagnostyczne Siemens, OMRON, Alan Bradley, SIKORA, PROTON

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość obsługi mierników

  • Znajomość zagadnień z dziedziny elektryki, pneumatyki, automatyki

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia kompetencji zdobytych na poszczególnych maszynach

  • Benefity gwarantowane Zakładowym Układem Zbiorowym

  • Benefity z Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Szkolenia

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Opiekun w początkowym okresie zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

NKT S.A.

NKT jest globalną spółką z główną siedzibą w Danii. Aktualnie zatrudniamy około 3400 pracowników w 13 lokalizacjach w Europie oraz centrach sprzedaży na całym świecie. W 2016 zrealizowaliśmy roczny obrót w wysokości 1 miliarda Euro. NKT jest częścią NKT S/A, umieszczonej na liście Nasdaq Copenhagen.

Przewiń do profilu firmy

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu: Joanna Kopiczko (HR Business Partner) +48 662 229 763 lub Katarzyna Organ (HR Coordinator) +48 662 229 761.