Oferta pracy

Automatyk wdrożeniowiec

ELGÓR+HANSEN S.A.O firmie

  • Chorzów, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą prowadzącą działalność rozwojową i produkcyjną urządzeń elektrycznych i systemów automatyki z przeznaczeniem do zastosowań w górnictwie oraz w zakładach przemysłowych.

Poszukujemy osobę o kwalifikacjach z zakresu automatyki i programowania sterowników przemysłowych w celu realizacji wdrożeń.

Zakres obowiązków:

  • uruchamianie systemów automatyki i zasilania u klientów
  • testowanie i rozwój oprogramowania
  • udział w projektach i pracach koncepcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie o kierunku automatyka lub informatyka
  • praktyczna znajomość technik programowania C++, Codesys oraz języka drabinkowego
  • doświadczenie we wdrożeniach sterowników programowalnych Siemens rodziny S7
  • znajomość standardów komunikacyjnych RS-232, RS-485, CAN, Ethernet
  • znajomość systemów operacyjnych Windows
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość podstaw zasad połączeń elektrycznych
  • zdolności manualne
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system kafeteryjny oraz pakiet medyczny
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • poznanie nowoczesnych technologii branżowych
  • możliwość uczestniczenia w innych projektach zagranicznych
  • dofinansowanie do studiów i nauki języków
  • uczestnictwo w programach rozwoju dzieci pracowników
  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy